Fan Fictions

Nová povídka aneb Potřebuji poradit

6. července 2011 v 11:46 | Ellie Salvatore
Jop, už to tak bude. :D Jsou prázdniny a já za tu dobu nenapsala ani větu k povídkám. A nějak jsem se rozhodla, že napíši kapitolovku na téma The Vampire Diaries. Nevím děj, protože bych chtěla od Vás pomoct, kolem jakého páru se to má točit. Byla bych moc ráda, kdybyste pod článek napsali svůj názor na to, jaký pár má být v hlavní roli. :)
Ellie

Bu-bu-world.eu - Web pro všechny autory Fan Fictions!

25. června 2011 v 10:38 | Ellie Salvatore
Bu-bu-world.eu - Tak zní nová adresa webu, kde si udělá radost úplně každý, kdo rád čte nebo píše. Web je bez omezení, tudíž tam můžete psát Fan Fiction od Stmívání přes Upíří Deníky až po Bratrstvo černé dýky. Ale i povídky, což jsou vlastní náměty.
Na webu jsem už skoro od jeho založení (nevím kdy, ale byl to ještě www.upiri-vs-vlkodlaci.ic.cz), takže doporučuju tenhle web. Ano, nemá třeba takovou návštěvnost jako stmívání.eu, ale to neznamená, že to tak nemůže být. Myslím, že máme na víc, než oni. Copak by vás bavilo číst a psát pořád dokola o tom, jak se Edward a Bella potkali, zamilovali se a bla, bla, bla? Myslím, že ne. Tedy - mě to alespoň po dvou letech přestalo bavit.
(klikněte na banner níže, dostanete se na stránky)

Napsala Never z týmu BBW
PS: Ta titulní strana na obrázku tam je schválně :D

FF TVD - Děsivá souměrnost - 1. kapitola

22. června 2011 v 17:28 | Ellie Salvatore
Stála jsem u kuchyňské linky a nalévala si kafé do mého modrého hrníčku se žlutými puntíčky. Můj oblíbený.
"Ahoj," pozdravil mě můj mladší bráška Jeremy.
"Ahoj, Jeremy. Jsi v pohodě?" zeptala jsem se ho. Chtěla jsem se ujistit…
"Nezačínej, prosím," a odešel. Co dělám pořád špatně? Povzdechla jsem si a vzala si tašku, do které jsem si dala pár sešitu a ještě, než jsem vyrazila do školy, rozloučila jsem se s Jennou.
Bonnie na mě čekala před domem. Nastoupila jsem si do jejího stříbrného audi.
"Bonnie!" krátce jsem se zasmála a objala mou nejlepší kámošku Bonnie.
"Eleno, tak ráda tě zase vidím! Jak se máš?" zeptala se mě, ale ten ustaraný tón se nedal přeslechnout.
"Jsem v pohodě, neboj. Můžeme jet? Nechci se hned první den zpozdit," řekla jsem. Bonnie nastartovala auto a rozjela se. Opřela jsem si hlavu o okýnko spolujezdce a pozorovala cestu. Byla to má chyba. To kvůli mně jsou rodiče mrtví… Můžu za to já.
Dojely jsme ke škole a Bonnie zaparkovala auto vedle Matta. Chtěla jsem otevřít dveře, ale někdo to udělal první. Zvedla jsem hlavu, abych zjistila, kdo to byl.
"Ahoj, Eleno." Vystoupila jsem a objala ho.
"Matte!" Měla jsem na kahánku, abych nezačala brečet. Postavila jsem se naproti němu.
"Matte, promiň za to… ty víš. Věř mi, že poslední, co bych chtěla, je ti ublížit."
"Já vím, čím si procházíš. Chápu to." Pokusila jsem se o úsměv. Nadechla jsem se a vyrazila ke škole. Tolik známých tváří… Ve třídě jsem si sedla do třetí lavice, jako minulý rok. Rozhlížela jsem se, ale bylo to tam pořád stejné, jako na konci roku.
Do třídy vyšel nějaký kluk. Tak ten tu rozhodně minulý rok nebyl… Měl maximálně metr sedmdesát pět, byl štíhlý, atletické postavy, měl světle hnědé, krátké vlasy. Na oči jsem mu neviděla, protože měl černé brýle. V kombinaci se šedým tričkem a tmavými jeansy vypadal krásně.
Sedl si do lavice vedle mě, ale o jednu dál. Začal mě pozorovat, takže jsem od něj stočila pohled a usmála se.
Byl zajímavý. A hlavně krásný. Přišlo mi, že jsem ho odněkud znala. Asi už jsi hodně mimo, Eleno. Myslím si, že bych si ho určitě pamatovala, kdybych ho potkala. Nebo taky ne. Uvidíme.
Po hodině jsem se zvedla a šla k lavici, kde byl ten nový kluk. Zrovna dopisoval zápisek z tabule do sešitu.
"Ehm. Ahoj," dostala jsem ze sebe nakonec.
"Ahoj," usmál se, "potřebuješ něco?" dopsal pár posledních slov a sešit zavřel.
"Ne-e, nic, jen jsem se chtěla zeptat. Ty jsi tu nový?" Eleno, přemýšlej trochu. Lepší otázku jsi vymyslet nemohla.
"Ano, jsem tu nový. Přistěhoval jsem se nedávno. A promiň, že jsem se nepředstavil. Jmenuji se Stefan Salvatore." Salvatore? To pochází z italštiny…
"Já jsem Elena. Elena Gilbertová. Poslyš, ty jsi z Itálie?" Zdál se mi zaskočený.
"Jen vzdálení příbuzní," kývl hlavou a usmál se.
"Aha. A ty bydlíš tady ve městě?" Snad nejsem moc vlezlá…
"Jsem tu u strýce Zacha."
"Zacha Salvatora?" musela jsem se zeptat. Pokud to je ten Zach, kterého myslím.
"Ano, u něj. Ty ho znáš?" podíval se na mě zvláštním pohledem, neidinfikovatelným.
"Znám ho. Když jsem byla menší, často mě hlídal. Takže bydlíš v tom penzionu na kraji města." Chtěl asi něco říct, ale zrovna zazvonilo a do třídy vešel učitel. Omluvně jsem se na něj usmála a šla zpátky do své lavice. Celou hodinu jsem přemýšlela nad naším rozhovorem.
----------
Ok, čekám na další kritiku :D

Fan Fiction - Damone, jsi gentleman. Mi piace lo.

21. června 2011 v 22:33 | Ellie Salvatore
Seděl jsem v Mystic Grillu a popíjel whisky. Co jiného se dá v tomto nudném městě dělat, že jo… Vicky Donovanová chodila od stolu ke stolu a obsluhovala zákazníky.
"Vicky, ještě jednu whisky!" zavolal jsem na ni.
"Nemáš už dost? Máš už v sobě čtyři skleničky," rýpla si. Chytl jsem ji za lokty a podíval se jí přímo do očí.
"Přines mi ještě jednu whisky," mluvil jsem rychle, ale zřetelně. Nechtěl jsem moc poutat pozornost. Vzhledem k situaci by to nebylo vhodné.
"Oh, promiň, úplně jsem zapomněla. Ty jsi chtěl tu whisky… Hned to bude," a odešla za bar a po chvilce jsem se dočkal. Vypil jsem tu na ex a podíval se na Donovanovou za pult, srovnávala skleničky či co.
"Vicky, nechceš si večer vyjít? Ty, já?" nadzvedl jsem obočí a vyčkal na odpověď… Ale nač čekat, je to jasné, že půjde. Kdo by nešel.
"Dobře, takže v osm za barem," dal jsem na stůl šest dolarů a odešel.
Vyšel jsem z Grillu a zamířil si to k lesu. Na kraji lesa jsem se zastavil a zhluboka jsem se nadechl. Ucítil jsem čerstvou a lákající krev. Rozběhl jsem se svou přirozenou rychlostí, abych se co nejrychleji dostal k oběti. Byla to tmavovláska malého vzrůstu.
"Hey… Mmm… Promiň," cítil jsem na rtech své upíří zuby a zakousl jsem se dívce do hrdla dřív, než stačila vydat jakékoli slovo. Zasténala a upadla k zemi. Rukou jsem si otřel rty a ukryl tělo.
Pomalu ale jistě se blížila osmá hodina, stál jsem před zrcadlem a popíjet ábéčko. Ať je po jejich… Ani kapka nevinné krve. Při tomhle nikdo nezemřel. Tedy - snad.
***
"Oh, Vicky, vypadáš… úchvatně," prohlédl jsem si ji od hlavy k patě a ona jen sklopila hlavu.
"To ty taky, Damone," udělala jeden krok a byla těsně u mě. Tak blízko, že by jsem… Ne, nemohl jsem.
"Takže. Co je na programu?" zasmála se. Zamyslel jsem se. I když to spíš mělo vypadat jen zvenčí, že se zamýšlím.
"Uvidíš. Jen pojď," chytl jsem ji za ruku a propletl naše prsty, "určitě se ti tam, kam tě vedu, bude líbit. Za to ti ručím."
"Pan gentleman… Mi piace lo." Sice opravdu nevím, odkud Vicky vzala italštinu, ale je to roztomilý. Znovu jsem se na ní podíval.
"Odkdy umíš italsky?" uchechtl jsem se.
"Oh, ty jsi tomu rozuměl? Popravdě, rodina plná Italů." Zastavil jsem se u zídky za naším domem. Sedl jsem si na ni a ona si stoupla přímo naproti mně.
"Jo, taky jsem z Itálie, takže ano, rozuměl," potvrdil jsem jí její domněnku. Zadívala se mi do očí. Bylo to jiné, než když ovlivňuji své oběti pomocí přímého pohledu. U ní bych to nedokázal… já… začínám se v sobě ztrácet.
Udělala ke mně ještě jeden malinký krůček a já ji chytil okolo pasu a spojit si ruce. Byla jako v zajetí. Začali jsme se k sobě přibližovat. Nemůžeš, Damone… Nedělej to. Byl jsem to já, kdo zlomil tu malou mezeru mezi námi. Políbil jsem jí. Ona políbila mě.

Drabble - Stefan meant of Damon...

19. června 2011 v 19:44 | Ellie Salvatore
Věřím, že je to pořád on... Můj bratr. Musí v něm být alespoň kapka lidskosti. Proč by jinak chtěl osvobodit Katherine? Miluje ji. A věří tomu, že i ona miluje jeho. Milovat znamená cítit přidruženost k druhému. On to ale popírá. Jenže já vím, jaká je pravda. Na to ho znám až moc dobře.
....................................
Je to asi hodně krátký drabble, ale snad se vám bude líbit. :)

The secret life of American teenager - 2. kapitola

17. června 2011 v 14:30 | Ellie Salvatore (Rory)
Nebaví mě perexy. :D Celá kapitola v článku. ;)

The secret life of American teenager - 1. kapitola

17. června 2011 v 14:28 | Ellie Salvatore (Rory)
Tuhle povídku píšu s mojí kámoškou. Je to 3. pokračování na povídky, které jsou jen tématu Stmívání. Teď jsem ale Stmívání trošku vyřadila a nahradila jej Upíříma Deníkama. Jo a ten řetízek... Opravdu ho mám. ;) Jen je z normálního obchodu v Londýně, ne ze starožitnictví. :)
PS: Publikuji aj na stmívání.eu, pod nickem Never.
 
 

Reklama